Reklama
Dla pracownikow
Reforma Edukacji
Odsłon : 581527
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Która godzina
Reklama
Reklama

W dniu 27.09.2017 w Klubie Ośrodka odbyło się spotkanie społeczności pt."Poznajmy się" zorganizowane przez Panią Anię, Pana Adama i Pana Przemka. Każda z grup miała do wykonania 21 zadań związanych z wiedzą o Ośrodku, jego pracownikach, zajęciach z jakich można korzystać podczas pobytu w placówce, znajomości hymnu MOW itp. Wiele radości dostarczyło nam zadanie polegające na rozpoznawaniu pracowników po udostępnionych na zdjęciach fragmentach ich twarzy. Sporo emocji wzbudziło układanie tekstów o swoich grupach. Wszystkie grupy wykazały się bardzo dobrą znajomością naszej placówki. Na szczególne wyróżnienie za ułożenie i wspólne wykonanie tekstu o swojej grupie zasługuje "czwórka".

W spotkaniu wzięła również udział " Grupa VI" czyli grupa pracowników MOW. Ich zadaniem było przedstawienie graficzne naszej placówki oraz zaśpiewanie piosenki o ośrodku. Również i oni wywiązali się wspaniale z zadania.  Powstał symboliczny i bardzo trafnie opisujący naszą ośrodkową rzeczywistość rysunek, a dedykowaną piosenką okazało się być "Przeżyj to sam" Lombardu. Wychowankowie nagrodzili Grupę VI brawami.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Okazało się, że potrafimy razem wspaniale się bawić, a wspólnie spędzony czas może być bardzo pouczający zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych.