Reklama
Dla pracownikow
Reforma Edukacji
Odsłon : 594361
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Która godzina
Reklama
Reklama

artykuły 2017/2018


Informujemy, że nasze Stowarzyszenie,  dzięki wygranej w konkursie grantowym „Bank Dziecięcych Uśmiechów”, którego organizatorem jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S. A.  im. Stefana Bryły we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK S.A., jest realizatorem projektu pod hasłem „Książka  i sztuka – uczy, bawi, rozwija”.
Głównym celem tego projektu jest pokazanie naszej młodzieży konstruktywnych sposobów spędzania wolnego czasu oraz terapeutycznych właściwości kultury rozumianej jako obcowanie z książką i sztuką. W ramach projektu uczestnicy wezmą udział m. in. w zajęciach artystycznych, filmowych, bibliotecznych, wyjazdach do teatru itp.

 

Dnia 19 maja 2018 roku odbędą się w naszej placówce XXI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Piłce Siatkowej. W turnieju udział wezmą ośrodki wychowawcze z: Nysy, Babimostu, Jaworza, Renic i Kalet oraz nasza placówka. Prosimy o przybycie drużyn do godz. 9.00. O godz. 9.30 odbędzie się odprawa trenerska, a o godz. 10.00 rozpoczęcie zawodów.

 

Grupa II kolejny raz gościła p. Jurka Sikorskiego. Nie zabrakło rozmów, spaceru oraz zajęć na temat godności człowieka.

 

Dnia 10 kwietnia sześciu wychowanków uczestniczyło w koncercie zespołu "Wyrwani z niewoli". Koncert odbył się w Szkole Ekonomiczno-Uslugowej w Zabrzu

 

Wczoraj, w ramach przygotowań do Świąt grupa teatralna wystawiła swoją wersję Misterium Męki Pańskiej. Role Mariusza, Jakuba R., Daniela, Olka, Kuby G. pozostaną w pamięci na długo. Wychowanków w trudnym zadaniu aktorskim wspomogli: pani Renia i pani Kornelia, pan Marek, pan Tomek i pan Arek. Ondrasz i Michał wspomogli występ artystycznie i multimedialnie.

 
Więcej artykułów…